Restauracja A'la carte

Odkryj Głogówek wszystkimi zmysłami

Restauracja Salve to kameralne i nastrojowe wnętrza, w których można się zrelaksować i delektować pysznymi daniami tutejszej, słynnej już w okolicy kuchni. Ściany lokalu zdobią dawne fotografie Głogówka, a wystrój nawiązuje do tradycji winiarstwa, która ściśle wiąże się z naszym miastem. Jeśli zawitasz do nas latem, możesz zjeść posiłek w restauracyjnym ogródku w otoczeniu zieleni i przy szumie fontanny. Zimą zaś zapraszamy do ogrzania się przy blasku kominka.


Sezonowe menu

Lokalne produkty

Ekologiczne składniki

Letni ogródek

Nasza kuchnia


Słyniemy z tradycyjnej śląskiej kuchni, ale serwujemy też potrawy innych regionów. Wszystkie posiłki są przygotowywane z ekologicznych i naturalnych składników. Zależy nam na wspieraniu lokalnej społeczności, dlatego produkty pozyskujemy od tutejszych gospodarzy, co daje najwyższą gwarancję świeżości i jakości naszych dań. Przyjazd do Głogówka nierozerwalnie wiąże się z wizytą w Salve i spróbowaniem znakomitej roladki z dzika nadziewanej borowikami!


Przysmaki


Dla amatorów mniej tradycyjnych smaków, nasz szef kuchni proponuje pyszne burgery w towarzystwie domowych frytek, stek wołowy czy makaron z krewetkami. W ofercie pojawiają się również potrawy sezonowe, np. zimą w menu goszczą znakomite lody piernikowe w polewie wiśniowej, a wiosną dania ze szparagami.


Cateringi i imprezy plenerowe

Oferta Salve, to nie tylko przyjęcia organizowane na miejscu w hotelu. Zajmujemy się również profesjonalną obsługą cateringową wydarzeń plenerowych, takich jak dożynki czy festyny. Dodatkowo, oferujemy catering na wszelkiego rodzaju imprezy: firmowe, bankiety, uroczystości rodzinne, a także inauguracje i otwarcia sklepów i supermarketów.

Przyjęcia i uroczystości

Klimatyczne
wesela

Spotkania biznesowe

Uroczystości okolicznościowe

Imprezy plenerowe

Catering

Skontaktuj się z nami

w celu rezerwacji stolika

Aleja Lipowa 4
48-250 Głogówek

+48 77 437 33 13
info@hotelsalve.pl

© 2024
Hotel Salve